Za značkou MiLu design stojí jedna žena, mamička, ktorá chce tak ako všetky mamičky to najlepšie pre svoje dieťa. Mi v značke MiLu sú prvé písmená mena našej dcérky Miška, vďaka ktorej celá táto myšlienka vznikla. Lu sú prvé písmená môjho mena – Lucia.

Keď som zariaďovala izbičku pre našu Mišku, hľadala som rastový meter, ktorý by sa tam hodil a sprevádzal našu dcérku od malého drobčeka až po veľkú slečnu. Jediný vhodný, ktorý som našla, nebol úplne podľa podľa mojich predstáv a dodacia doba bola niekoľko týždňov. Nestihol by tak prísť do dcérkiných prvých narodenín, kedy sme ju chceli slávnostne odmerať a hrdo poznačiť prvú čiarku. Vtedy na podnet môjho manžela vznikol nápad, že by som rastový meter pre našu dcérku mohla vyrobiť sama. A tak som teda vyrobila môj prvý rastový meter. Na prvý krát nebol úplne dokonalý, ale bol vyrobený z tej najväčšej lásky matky k svojmu dieťaťu a bol to krásny darček k jej prvým narodeninám. Teraz má dcérka už 3 rôčky a často s rozžiarenými očkami pribehne k metru a kričí: „poďme merať“! A my rodičia s láskou pozeráme ako naše šťastie rastie.

Bude nám cťou a potešením, keď rastové metre z našej ponuky budú sprevádzať Vaše deti vo všetkých tých krásnych chvíľach, keď spolu hrdo poznačíte ďalšiu čiarku a budete sa tešiť z toho, ako Vaše šťastie rastie.

Lucia Kataniková
Shopping Basket